За результатами відпрацювання міста Бахмута правоохоронцями Об’єднаних сил було перевірено близько 380 осіб та складено понад півсотні адмінпротоколів

09.08.2018


Відповідно до розпорядження Командувача об’єднаних сил співробітниками Національної поліції України, військовослужбовцями Національної гвардії, Служби безпеки України, Військової служби правопорядку та Державної прикордонної служби було проведено комплексне оперативно-профілактичне відпрацювання міста Бахмута Донецької області.

Під час інструктажу особового складу перед несенням служби заступник Командувача об’єднаних сил з питань застосування сил та засобів Національної поліції України полковник поліції Костянтин Бушуєв зазначив, що дані заходи спрямовані на стабілізацію криміногенної ситуації у Бахмуті, посилення охорони публічного порядку та безпеки громадян, запобігання незаконному обігу зброї, боєприпасів, наркотичних речовин, контрабандному переміщенню товарів, а також недопущення можливих проявів тероризму та екстремізму.

За підсумками проведених заходів згідно з даними «Інформаційного центру», правоохоронцями було перевірено 382 особи, складено 56 протоколів про адміністративні правопорушення, затримано одну особу, яка перебувала у розшуку, та одного підозрюваного у співпраці із незаконним збройним формуванням.

Нагадаємо, що такі ж відпрацювання правоохоронці нещодавно провели в Слов’янську, Костянтинівці, Покровську та Часовому Ярі.

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

При використанні матеріалу гіперпосилання на bahmut-police.dn.ua обов`язкове

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua