Колишній бойовик з Бахмутського району скористався шансом на нове життя

08.08.2018


Місцевий мешканець Бахмутського району не втримався перед проросійською пропагандою та відправився служити терористам. Після 4-річного мовчання чоловік вирішив покаятися в протизаконній діяльності.

До поліції Бахмута звернувся 33-річний житель с. Дронівка Бахмутського району, історія якого не відрізняється від його колишніх побратимів: мирне життя – служба на терористів – життя у страху.

Так, у 2014 році, новобранця злочинного формування направили на блокпост, який розташовувався поблизу виїзду з м. Сіверськ. Обов’язком чергового з вогнепальною зброєю був огляд автомобілей та перевірка водіїв.

Через кілька тижнів після свого призначення, найманець дійшов висновку, що ватажки бойовиків є звичайними злочинцями. Тому рішення покинути лави терористів та почати вести прихований спосіб життя не змусило себе чекати.

Після тривалих чотирьох років життя у страху, із засобів масової інформації, чоловік дізнався про можливість звільнитися від покарання і без вагань вирішив скористатися шансом.

Наразі за даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 260 «Створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань» Кримінального кодексу України.

Пройшовши перевірку на встановлення того, що на час перебування у лавах «ДНР» підозрюваний не вчиняв тяжких злочинів проти мирного населення, провадження може бути перекваліфіковано на ч. 6 ст. 260 КК України.

Нагадаємо: згідно з ч. 6 ст. 260 Кримінального кодексу України, особа, яка перебувала у складі збройних формувань, добровільно вийшла з них та повідомила про це органам державної влади, звільняється від кримінальної відповідальності.

Аби почати нове життя, без тюрми, постійних переховувань та страху, потрібно звернутися до поліції за номером 0-800-505-102 (безкоштовно з усіх телефонів) або скористатися сервісом "Повернись додому" на сайті "Стоптероризм", створеному волонтерами.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

При використанні матеріалу гіперпосилання на bahmut-police.dn.ua обов`язкове

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua