Під час патрулювання у бахмутчанина поліцейські вилучили наркотики (ФОТО)

07.08.2018


Під час складання адміністративного протоколу відносно 37-річного мешканця Бахмута за вживання спиртних напоїв у невстановленому для цього місці, поліцією було виявлено тільки-но зірвана наркотична речовина. Чоловік зізнався, що зберігав «травичку» для власної потреби.

При патрулюванні Бахмут увагу співробітників поліції у складі групи швидкого реагування привернув чоловік, який розпивав спиртне у забороненому місці і не реагував на зауваження. Правоохоронці склали протокол про адміністративне правопорушення за ст. 178 КУпАП (розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях) відносно чоловіка.

В ході особистого огляду в поліетиленовому пакеті було виявлено та вилучено тільки-но зірвана наркотична речовина. Чоловік пояснив, що зберігав дану речовину для особистого вживання. Речовий доказ вилучено та буде спрямовано на дослідження.

За вказаним фактом відкрито кримінальне провадження за  ч. 1 ст. 309 «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту» Кримінального кодексу України. За вчинення такого правопорушення, законом передбачено до 3 років позбавлення волі.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції