Поліцейські Бахмута викрили бойовика, родич якого за місцем мешкання зберігав цілий арсенал зброї

21.07.2018


Гранатомет, автомати Калашникова, набої, граната та запал до неї – все це вилучили сьогодні правоохоронці Бахмута в гаражі чоловіка, який є родичем терориста. 

Під час розшукових заходів по документуванню терористичної діяльності бойовиків   правоохоронці Бахмута встановили, що 23–річний мешканець Часів Яру, вступивши до незаконних збройних формувань на території Бахмутського району в 2014 році чинив злочини проти українського народу. Під час звільнення окупованого Часів Яру бойовик, тікаючи від українських військових закопав в гаражі свого 33 - річного родича цілий арсенал зброї. Про це він повідомив власнику гаражу, який на той час перебував в місцях позбавлення волі.

Провівши необхідну роботу оперативники з’ясували місце знаходження небезпечних предметів та вилучили: гранату Ф-1 та запал до неї, три автомати Калашникова, РПГ-22 та 420 набоїв калібром 5,45 мм.

Небезпечну знахідку було вилучено з експертами вибухотехніками та спрямовано на дослідження. Вирішується питання щодо відкриття кримінальних проваджень. Проводяться подальше слідчі заходи.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції