Небайдужість громадян допомогла правоохоронцям Бахмута повернути в родину неповнолітнього втікача

29.06.2018


Матір юного мандрівника попросила допомоги правоохоронців лише на другий день після зникнення свого 14-річного сина. Поліцейські негайно розпочали комплекс розшукових заходів, спрямованих на пошуки хлопця. Завдяки активній громадській позиції бахмутчан, які бачили орієнтування від правоохоронців на розшук, дитину було знайдено. Наразі мандрівник вдома.

До чергової частини Бахмутського відділу поліції звернулась занепокоєна місцева мешканка та повідомила, що її неповнолітній син два дні тому пішов гуляти і до моменту повідомлення дома не з’являвся. Жінка пояснила, що раніше такі випадки траплялися, тому вона сподівалася самостійно його відшукати. На другий день самостійних пошуків бахмутчанка зрозуміла, що без допомоги поліції вона не впорається.

На розшук 14-річного хлопця було орієнтовано особовий склад поліції Бахмута, всі патрульні наряди поліції та придані сили. Інформація про зниклого підлітка була розміщена в соціальних мережах, місцевих Інтернет ресурсах, блокпостах, вокзалах та місцях великого скупчення людей. Правоохоронці обходили місцеві водоймища, сквери, парки, під’їзди та надавали місцевим мешканцям  прикмети розшукуваного.

Так сталося, що правоохоронці надали інформацію стосовно юного мандрівника одному з бахмутчан. А незабаром чоловік побачив хлопчика, прикмети якого збігалися із тими, що були надані поліцейськими. Небайдужий громадянин зателефонував до поліції та повідомив про можливе місцезнаходження розшукуваного підлітка.

Наразі хлопця повернули його матері. Жертвою кримінального правопорушення дитина не стала.

Відносно його батьків складено адміністративний протокол за статтею 184 КУпАП «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей».

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції