В Костянтинівському відділенні поліції пролунала «тривога»

21.06.2018


О 6-й ранку для особового складу місцевої поліції пролунав сигнал «Тривога». За годину поліцейські в повній екіпіровці вишикувалися в обумовленому місці, щоб перевірити загальну стройову злагодженість.

Правоохоронці продовжують тренувати та удосконалювати свої професійні навички. Однім із етапів таких навчань є збір особового складу поліції по сигналу «Тривога». 

Начальник поліції Віталій Хиврич перевірив готовність поліцейських реагувати на будь-які зміни оперативного стану, екіпірування та наявність службових посвідчень у особового складу, а також знання співробітниками поліції своїх обов'язків під час надходження різних ввідних завдань та довів вимоги щодо забезпечення правопорядку.

Тренування показало, що бойова готовність поліції перебуває на гідному рівні, та виявило недоліки, які будуть відпрацьовані найближчим часом.

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції