Понад 5 тисяч гривень втратила мешканка Бахмуту через витівки шахраїв

06.06.2018


Жінка передплатила за вподобаний товар, так і не дочекавшись своїх Інтернет замовлень. Наразі правоохоронці встановлюють осіб, причетних до скоєння даного правопорушення.

Так, до правоохоронців Бахмутського відділу поліції звернулась мешканка Бахмуту із заявою про те, що її ошукали. З’ясувалося, що вона замовила на відомому інтернет-сайті необхідну річ. Єдиною умовою продавця було те, що він відправить товар лише коли на його рахунок буде перераховано передплату. Слухняний покупець погодилась і перерахувала 5600 гривень. Натомість продавець виявився шахраєм, і як тільки отримав гроші - зник разом із своїм оголошенням, а телефон вимкнув.

За даним фактом слідчими внесені відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України. Санкція цієї статті передбачає для зловмисників покарання у вигляді обмеження волі на строк до 3 років.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції