Поміняй нікотин на апельсин

05.06.2018


Учасники костянтинівської ланки "Молодіжної ліги майбутніх поліцейських" провели містом Костянтинівка "Акцію здорового способу життя". Цю акцію було приурочено до Всесвітнього дня без куріння. Суттю акції була пропозиція для містян поміняти пачку сигарет на апельсинку і, звичайно, пропозиція задуматися про те, який негативний вплив на легені людини, і взагалі - на організм людини - робить тютюнопаління.  

Далі розповідають учасники "Ліги" Аніта і Софійка: "Ми розуміємо, що сьогоднішньою нашою акцією ми не переконаємо усіх людей одразу відмовитися від куріння. Метою нашої акції є привернення уваги людей, що куріння не корисно для здоров’я".
Також своїми емоціями від даної акції поділилися лігівці Крістіна і Артем : "Під час цієї акції нас усюди зустрічали радісно та із задоволенням міняли сигарети на апельсинки. Звичайно, не всі хотіли фотографуватися, але при цьому з завзяттям міняли сигарети на апельсини. Дехто з громадян вагався, чи міняти? А більшість громадян без сумніву радо міняли пачки сигарет на смачний цитрусовий фрукт".

А ось яку думку висловив молодий чоловік Сергій : "Я збирався кидати палити і вже не курю майже два місяці. Але у мене все одно знаходилася у кишені почата сигаретна пачка, сигарети з якої, я не достаю більш як місяць. Таким чином я перевіряв свою силу волі, щоб кинути палити. Було нелегко, але я справився! Тому сьогодні я без вагань кидаю цю пачку у вашу скриню на знак поваги до здорового способу життя, а цю апельсинку я принесу своїй молодій дружині. Дякую вам, підлітки з "Ліги майбутніх поліцейських", за цю цікаву "Акцію здорового способу життя" у Всесвітній день без куріння 31 травня".

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції