Поліцейські Бахмута разом з рятувальниками провели «антипожежні» рейди у Бахмутському районі

31.05.2018


Зокрема, фахівці ДСНС та поліції наголошували мешканцям сільської місцевості про те, що у більшості випадків стихійна пожежа виникає через необережне поводження з вогнем самих людей.

Аби попередити виникнення пожеж у таку спекотну погоду, сьогодні рятувальники спільно із працівниками поліції вирушили до Бахмутського району щоб попередити селян про можливі наслідки через необережне поводження з вогнем самих людей: непогашене вогнище, кинутий недопалок. Розводячи багаття, громадяни не завжди дотримуються елементарних правил пожежної безпеки, що може призвести до лісової пожежі, наслідки якої важко передбачити.

Наприкінці рейдового заходу ініціатори вручили тематичні листівки та наголосили, що у випадку виникнення надзвичайної ситуації необхідно відразу звертатися за допомогою до Служби порятунку «101».

Поліцейські та рятувальники переконані, що такі профілактичні рейди нагадують людям про необхідність бути обережними у повсякденному житті. Виконання простих правил безпеки дозволить зберегти життя та здоров’я не лише собі, а й іншим людям.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції