На Донеччині поблизу лінії розмежування ліквідовано наркопосів

31.05.2018


Доглянуті кущі конопель та готову до вживання речовину виявили співробітники управління протидії наркозлочинності ГУНП в Донецькій області при огляді помешкання мешканця смт.Зайцеве (що поблизу КПВВ «Майорськ»). В регіоні стартувала операція «Мак».

Спецзаходи, що розгорнулися на території Донецької області, покликані знищити наркосировину на стадії вирощування і не допустити її потрапляння до рук наркоторговців та звичайних мешканців.

Так, оперативниками була отримана інформація щодо причетності громадянина 1974 року народження до злочинів у сфері незаконного наркообігу. З письмового дозволу власника його помешкання було оглянуто.

На городі серед овочів та фруктів дозрівали доглянуті та политі 122 куща конопель, а близько 100 грамів висушеного та підготовленого до вживання канабісу залишилися після минулорічного врожаю для власних потреб.

Наразі все вилучено направлено на експертизу. За вказаними фактами відкрито кримінальні провадження за ст.309 «Незаконне зберігання наркотичних речовин без мети збуту» та ст.310 «Посів або вирощування снотворного маку чи конопель» Кримінального кодексу України.

Нагадуємо, якщо вам відомі факти порушень у сфері нелегального наркообігу, повідомте про це до поліції за номером 102.

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції