Двоє ошуканих громадян за один день. Загальна сума втрачених грошей більше 4 тисяч гривень

30.05.2018


Мешканець Світлодарська купив у «Інтернет - продавця» необхідний товар і втратив 4 тисячі гривень,а жінка в Бахмуті виконала вказівки «банківського оператора», через що з її рахунку зникли майже 700 гривень. За всіма фактами правоохоронцями відкриті кримінальні провадження. Встановлюються особи шахраїв.

До чергової частини Бахмутського відділу поліції звернувся мешканець Світлодарська із заявою про те, що невідомий чоловік незаконно заволодів його грошима. З’ясувалося, що постраждалий перевів на картку незнайомця 4 тисячі гривень, попередньо здзвонившись із ним і домовившись, що як тільки він отримає гроші – відправить автомобільні запчастини. Однак, чоловік виявився інтернет-шахраєм і зник одразу після того, як кошти опинились на його рахунку.

В той же день бахмутчанка постраждала від шахраїв, які назвалися співробітниками банку. Потерпіла крок за кроком виконувала інструкції, надані «працівником банку» та коли перевірила свій грошовий баланс – виявилося, що він майже обнулився. Таким чином, жінка втратила 700 гривень.

За даними випадками поліцейськими відкриті кримінальні провадження за ст. 190 «Шахрайство» та ст.185 «Крадіжка» Кримінально кодексу України.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції