Поліція Бахмута посилює заходи з протидії шахраям у прифронтових населених пунктах

16.05.2018


Сьогодні начальник Бахмутського відділу поліції Юрій Попов провів виїзний прийом громадян у прифронтовому м. Світлодарськ, під час якого обговорив з представниками влади посилення заходів протидії шахраям.  

Під час виїзного прийому у прифронтовий населений пункт керівник поліції Бахмута зустрівся з мером міста та секретарем міськради.

Одним із ключових моментів спілкування стало обговорення превентивних дій, спрямованих на попередження випадків шахрайства. Тільки з початку року поліцейські Бахмута зареєстрували близько 72 випадків шахрайства на території обслуговування. Якщо раніше більшість жертв віддавали свої кошти, повіривши у примарну вдачу у виграшах автомобіля, та переводили гроші за неіснуючий товар, то сьогодні на перший план вийшли злочини, вчинені «представниками банку». На другому місці цього антирейтингу – продаж неіснуючих товарів, на третьому – нібито звільнення близьких від кримінальної відповідальності.

Юрій Попов  підкреслив, що у цьому питанні правоохоронці мають повністю взаємодіяти із громадою, аби максимально поширити інформацію про цю «чуму» та способи, як захистися від неї. Саме тому він звернувся до представників влади допомогти пошитими серед містян спеціально розроблені інформаційні листівки: «Обережно, шахраї» та встановити білборд з відповідною інформацією.

Анатолій Брехунець пообіцяв керівнику поліції Бахмута посприяти в розміщенні вказаної інформації і подальшій співпраці з цього питання.

 

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

При використанні матеріалу гіперпосилання на bahmut-police.dn.ua обов`язкове

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua