Підведено підсумки участі бахмутської ланки «Ліги майбутніх поліцейських» у проекті "На захисті громадської безпеки"

14.05.2018


 У актовій залі Бахмутського НВК № 11 відбувся урочистий захід підведення підсумків участі у проекті "На захисті громадської безпеки", створеному членами Бахмутської ланки «Молодіжної ліги майбутніх поліцейських» та їх керівниками Оленою Подопригорою та Іриною Махник.

 Учасниками заходу стали члени «Ліги майбутніх поліцейських»,  старшокласники НВК, керівники Бахмутської ланки, адміністрація НВК.

Також були запрошені гості:  Вікторія Точена, заступник голови  Бахмутської міської ради,  Марина Рубцова, начальник Управління освіти,  Оксана Карпець, заступник   начальника Управління освіти, Віталій Микита та Дмитро Пономаренко, співробітники ювенальної  превенції Бахмутського відділу поліції.

Цей проект дозволив оснастити  медіапростір  для створення соціальних роликів на правову тематику  для реалізації громадських проектів з метою  відновлення врядування та примирення на територіях України, що постраждали від  військових конфліктів та підтримання  миру на території Бахмутської міської ради

На базі НВК № 11 третій рік поспіль активно працює Бахмутська ланка ГО «Молодіжної ліги майбутніх поліцейських». Члени ліги добре знають й виконують правила правової культури, виступають перед школярами з бесідами щодо профілактики правопорушень і злочинів. Лігівці вимагають від дітей молодшого шкільного віку та своїх однолітків виконання правил правової культури. Вони дорожать честю члена ліги, довірою органів внутрішніх справ і своїх товаришів.

Матвій Гулідов, Президент шкільного самоврядування НВК № 11 презентував  роботу Ліги за 2016-2018 роки.

Представник ПРООН, координатора проекту "На захисті громадської безпеки" Михайло Карелін подяку лігівцям за їхню діяльність, запропонував подальшу співпрацю та подарував технічне обладнання для оснащення медіа простору та фірмові футболки та бейсболи з логотипом «ЛМП».

Члени загону «Ліги майбутніх поліцейських» подякували за підтримку та  подарували  гостям брошури  «Інноваційні форми і методи виховання духовно-моральних, громадянських та патріотичних рис особистості молоді».

Завдяки участі у проекті "На захисті громадської безпеки" та підтримці ПРООН у лігівців з’явилася можливість реалізувати свої ідеї щодо створення більш безпечних умов для навчання , розвитку молоді , дітей у Бахмуті  за рахунок привернення уваги громадськості до проблем громадської безпеки, правосуддя, взаємодії правоохоронних органів із громадою. 

Ведучі заходу запропонували  подивитись  новий ролик, який спрямований на привернення уваги до гострих соціальних проблем -   безпритульних дітей та жебракування. Учні висловили сподівання,  що суспільство і влада звернуть увагу на ці болючі проблеми.

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

При використанні матеріалу гіперпосилання на bahmut-police.dn.ua обов`язкове

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua