Блокпости на Донеччині та Луганщині будуть повністю переобладнані, - Костянтин Бушуєв

10.05.2018


Кількість стаціонарних блокпостів на сході країни буде зменшена. Разом з тим створюються 106 додаткових патрулів. Це дозволить збільшити поліцейську присутність у віддалених населених пунктах. Про це сьогодні, 10 травня, повідомив заступник Голови Національної поліції Костянтин Бушуєв в ході робочої наради у Бахмуті щодо взаємодії поліцейських підрозділів в рамках Операції об’єднаних сил.

Костянтин Бушуєв обговорив з керівниками поліції Донецької і Луганської областей та приданих сил з різних регіонів країни переформатування роботи блокпостів, а також порядок несення служби в ООС батальйонами поліції особливого призначення.

«Всі блокпости, які увійшли в систему нової дислокації, у плановому порядку будуть переобладнані. На них мають бути забезпечені належні умови для пропускного режиму та несення служби. Крім того, особовий склад, який несе службу на блокпостах, пройде спеціальну підготовку», - зазначив заступник Голови Нацполіції.

Першими, вже у наступному місяці, будуть переобладнані два блокпости на Донеччині - в Покровському та Слов’янському районі.

За рахунок скорочення блокпостів буде створено 68 піших та 38 автопатрулів, які будуть нести службу у зоні безпеки. Вони виконуватимуть як військові, так і цивільні завдання.

Цивільні завдання передбачають виїзди на виклики громадян, охорону громадського порядку, задіяння в роботі мобільних блокпостів, а також у реалізації режимів, які визначені Законом України «Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях».

«Ми зможемо збільшити щільність нарядів, підвищити оперативність реагування на зміни в оперативній обстановці та протиправні прояви. Зокрема, краще протидіяти витоку зброї у мирні регіони та надавати якісні поліцейські послуги навіть у віддалених населених пунктах», - підкреслив Костянтин Бушуєв.

На блокпостах та у додаткових нарядах будуть нести службу придані сили спільно з місцевими поліцейськими. У зв’язку з цим Костянтин Бушуєв наголосив на необхідності посилення взаємодії між підрозділами.

Нагадаємо, за три місяці на блокпостах Донеччини перевірено 190 тисяч транспорту та півмільйона громадян. В результаті стоп-контролю виявлено 187 кримінальних правопорушень, задокументовано 53 факти вилучення нелегальної зброї та боєприпасів, притягнуті до відповідальності 38 учасників незаконних збройних формувань.

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції