У мешканця с. Кодема Бахмутського району поліцейські вилучили набої та запали

05.05.2018


56 – річний чоловік знайшов боєприпаси, приніс їх додому і закопав у дворі. Під час санкціонованого обшуку співробітниками поліції заборонені предмети були у нього вилучені.

При проведенні оперативно-профілактичної роботи із населенням співробітники поліції отримали інформацію про те, що житель с. Кодема Бахмутського району зберігає вдома боєприпаси.

В ході обшуку у землі поблизу будинку, де мешкає чоловік поліцейські вилучили 100 набоїв та три запали до гранат. Треба зазначити, що сам запал без гранати становить небезпеку і згідно експертиз визначається як вибухонебезпечний пристрій.

Небезпечні предмети  вилучено.

Попередня правова кваліфікація за ч. 1 ст. 263 «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами» Кримінального кодексу України.

Правоохоронці нагадують, що згідно з ч.3 ст.263 Кримінального кодексу України особа звільняється від кримінальної відповідальності, якщо вона добровільно здала органам влади зброю, бойові припаси, вибухові речовини.

Любителі небезпечних знахідок зазвичай не можуть дати відповідять навіщо наражали себе та оточуючих на небезпеку: «зберігав на згадку», «сувенір», «про всяк випадок», «хай лежить». Громадяни повинні пам'ятати, що при виявленні зброї, боєприпасів, вибухових речовин або пристроїв, потрібно негайно звертатись у поліцію. 

Аби попередити трагічні випадки в регіоні тривають спецзаходи з блокування нелегального обігу зброї та боєприпасів. Тільки з початку спецзаходів правоохоронці Бахмута задокументували 9 фактів незаконного зберігання зброї.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції