Майже на 14 тисяч гривень ошукали інтернет-шахраї чотирьох мешканців Бахмута

05.05.2018


46-річна жінка замовила на сайті бджіл, 32-річний чоловік – авто крісло, 30-річна жінка - автомобільні шини, а  44-річна бахмутчанка – речі. Усі потерпілі перерахували передплату за свої замовлення, але доставки так і не дочекались. Правоохоронці встановлюють зловмисників, які «заробили» гроші на довірливості постраждалих.

До чергової частини Бахмутського відділу поліції за останню добу звернулося чотирі місцевих мешканця із заявою про те, що невідомі не законно заволоділи їх грошима. З’ясувалося, що в першому випадку потерпіла замовила в інтернеті бджіл, здійснивши передплату в розмірі 2 тисячі 600 гривень, але продавець виявився шахраєм. Як тільки гроші потрапили на його банківську картку, він перестав виходити на зв'язок.

В другому випадку чоловік замовив на відомому сайті з купівлі-продажу товарів автокрісло, перерахувавши передплату за нього – 1400 гривень, але так і не дочекався свого замовлення. І в цьому ж випадку «продавець» зник одразу після того, як гроші опинилися на його рахунку. Ще одна жінка замовила автомобільні шини і переказала шахраєві 3000 гривень. І цього разу «продавець» зник після надходження грошей. І в четвертому випадку жінка замовила собі необхідні речі майже на 5 тисяч гривень. Однак ані речей, ані грошей не дочекалася.

За цими фактами правоохоронці відкрили кримінальні провадження за ст.190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком до 3-х років.

Поліція вкотре попереджує громадян: не поспішайте виконувати умови всіх, хто вам телефонує і вимагає перерахувати гроші під різними приводами. Здійснюйте покупки тільки у перевірених інтернет-магазинах, не женіться за вабливими акціями та знижками, залишайтеся пильними й не переводьте свої гроші стороннім особам, не довіряйте незнайомцям, які телефонують та вимагають гроші за «викуп» родичів, не називайте дані ваших банківських рахунків, паролі та цифрові коди, які надходять на ваш мобільний.

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції