В Бахмуті у продуктовій посилці для ув’язненого виявлено наркотик

28.04.2018


Співробітниками поліції під час огляду посилки, яка надійшла до установи виконання покарання м. Бахмут одному із ув’язнених, було виявлено згорток з наркотичною речовиною. За даним фактом відкрите кримінальне провадження.

Способи переправити наркотики до спец. установи стають щораз більш вигадливі. Найчастіше їх намагаються надіслати чи передати в посилках та бандеролях.

Так, до чергової частини Бахмутського відділу поліції надійшло повідомлення від співробітників установи виконання покарань про те, що в кімнаті для передач в продовольчій посилці у лимоні виявлено поліетиленовий згорток з наркотичною речовиною.

Виявлену речовину вилучено та направлено на експертизу. Зловмисниця, мешканка м. Бахмут 1976 року народження, пояснює, що в домашній умовах виготовила опій ацетильований та принесла його своєму знайомому.

Відкрито кримінальне провадження з попередньою кваліфікацією ст.309 «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту» Кримінального кодексу України.

Бахмутський відділ поліції Донецькій області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції