Юрій Попов звітував перед місцевою громадою Бахмута

25.04.2018


Звіт про роботу відділу поліції та виконання програми «Правопорядок» за 2016-2017 рік відбувся на сесії міської ради. За результатами доповіді очільника поліції, депутатським корпусом було прийнято рішення про продовження тісної співпраці громади з поліцейськими та подальшого фінансування ініціатив поліції, щодо встановлення відеонагляду в інших районах міста.  

Спочатку начальник відділу поліції довів загально-кримінальну ситуацію по Бахмуту. Так, наприклад в минулому році працівниками поліції було розкрито 22 умисні вбивства, окрім одного, по якому слідство досі триває, розкрито всі злочини з спричинення тяжких тілесних ушкоджень, їх було скоєно в минулому році – 15, також три зі смертельними наслідками, по яким були встановлені підозрювані. З 22 грабежів скоєних на території обслуговування, 19 було розкрито правоохоронцями.

Щодо адміністративної відповідальності то в минулому році на правопорушників поліцейськими Бахмута було складено 9644 адміністративних протоколи, що майже вдвічі більше ніж за 2016 року.   

Юрій Попов акцентував увагу на роботу поліції у святкові дні. Правоохоронці Бахмута несли службу в посиленому режимі. Для цього було збільшено кількість патрулів, як піших так і авто, введено додаткові наряди груп швидкого реагування, а так само проходило посилення і на блокпостах, з метою контролю за особами які в'їжджають і виїжджають з міста. Як результат – оперативна обстановка перебувала під повним контролем поліції.

Стосовно учасників незаконних збройних формувань, то поліцією Бахмута в минулому році було повідомлено про підозру 24 особам, та 36 громадян були притягнуті до відповідальності за незаконне поводження зі зброєю.

«Приведені результати роботи вказують на зниження стану злочинності по окремими напрямкам у 2017 році в порівнянні з 2016 роком, зниження спостерігається по кримінальних правопорушеннях, пов’язаних із вбивствами, тяжкими тілесними ушкодженнями (майже вдвічі), в тому числі зі смертю, знизилась кількість розбійних нападів (в 4 рази), грабежів (в 1,5 рази), крадіжок, незаконних заволодінь транспортними  засобами, шахрайств» - відмітив Юрій Володимирович.   

Крім цього, завдяки проведеними заходами, вдалося не тільки знизити кількість кримінальних правопорушень, але й покращити результати з розкриття зареєстрованих злочинів. Насамперед це стосується грабежів, крадіжок, заволодіння транспортними засобами, шахрайств тощо.

Наприкінці 2016 року в рамках міської програми  «Правопорядок» для забезпечення належного та своєчасного реагування на правопорушення та інші події для Бахмутського відділу поліції було придбано службовий автомобіль «Лада-Ларгус». При цьому покращилась якість стану реагування на звернення громадян.

Окремим питанням доповіді було відзначено встановлення у м. Бахмут камер відеоспостереження, які розташовані на автошляхах та допомагають в розкритті злочинних посягань на автомототранспорт, розкритті грабежів та розбоїв.

За результатами доповіді очільника поліції, депутатським корпусом було прийнято рішення про продовження тісної співпраці громади з поліцейськими та подальшого фінансування ініціатив поліції, щодо встановлення відеонагляду в інших районах міста.  

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції