Поліцейські Бахмута привітали талановитих дітей прифронтового смт. Миронівське

21.04.2018


Вчора заступник начальника відділу відвідав дитячий шкільний концерт «Зоряне сяйво» у прифронтовому Миронівському, якій мав на меті відзначити найактивніший та самих талановитих дітей.

10 км до окупованого Дебальцевого. Сьогодні тут свято – на честь юних мешканців прифронтового селища відбувся святковий концерт. У селищі навчаються 427 дітей. Вони не з чуток знають, що таке війна.

Від Керівництва поліції Бахмута малеча отримала грамоти, та з метою підтримки талановитих хлопчиків та дівчат поліцейські передали місцевій школі №2 лазерний діско-проектор для організації розважальних заходів.

В смт Миронівському живуть понад 7800 людей, більшість з них - пенсіонери. Тісна співпраця поліції та громади тут триває з 2015 року, коли йшли страшні бої за Дебальцеве. Селище також постраждало - від атак бойовиків загинуло 6 мешканців, 9 були поранені, снарядами було розбито багато будинків, постраждали і школи.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції