Поліцейські Бахмута повернули 14- річного хлопця до дому

16.04.2018


Підліток вирішив прогулятися нічним містом. А правоохоронці, які були підняті по тривозі, розшукуючи його усю ніч, прочісували парки і сквери, під’їзди. Вранці хлопчика була знайдено.

До чергової частини Бахмутського відділу поліції близько 12 години ночі надійшло повідомлення від жінки про те, що  її 14-річний син не повернувся від бабусі до дому. Матір сподівалася знайти дитину власними силами, а коли їй це не вдалось, звернулась до поліції.

Отримавши тривожне повідомлення оперативний черговий відразу по тривозі підняв особовий склад відділу поліції і орієнтував зовнішні наряди на пошуки неповнолітнього. Правоохоронці почали «прочісувати» місцевість поблизу проживання родини, а також сусідні вулиці. Темний час доби лише ускладнював пошуки хлопця.

Вже через декілька годин пошуків підліток був знайдений в одному з під’їздів багатоповерхівок. Хлопець пояснив співробітникам поліції, що не повернувся додому, бо просто хотів гуляти. Працівники ювенальної превенції наголосили на тому, що він неповнолітній, тому такі вчинки є неприпустимими і можуть призвести до трагічних наслідків.

Відносно  матері правоохоронці склали адміністративний протокол за ст. 184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

При використанні матеріалу гіперпосилання на bahmut-police.dn.ua обов`язкове

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua