До п’яти років позбавлення волі загрожує мешканцю Костянтинівки за організацію наркопритона

16.04.2018


Притон функціонував у звичайній багатоповерхівці. Під час проведення слідчих дій поліцейські вилучили посуд для приготування «наркотичного» продукту.


До правоохоронців надійшла інформація про те, що 24-річний мешканець Костянтинівки у будь-який час приймав в гостях своїх наркозалежних товаришів, які всі разом виготовляли, а потім вживали опій.
Під час документування злочинної діяльності правоохоронці застали в квартирі 3– х учасників процесу створення наркотиків, серед яких був і власник оселі. Усі присутні на момент візиту поліцейських знаходились у стані наркотичного сп’яніння.
В помешканні поліцейські виявили та вилучили медичний шприц з залишками рідини коричневого кольору та побутові предмети, які використовувалися для виготовлення «зілля». Як з’ясувалось, власник квартири не тільки сам вживав наркотики, а й залюбки надавав своє приміщення наркозалежним для виготовлення заборонених речовин. На протязі місяця приймав гостей правопорушник ретельно конспіруючись, та виключно своїх довірених знайомих. 
Зараз відносно нього відкрито кримінальне провадження за ст. 317 (організація або утримання місць для незаконного вживання, виробництва чи виготовлення наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до п’яти років.
Костянтинівське відділення поліції Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

При використанні матеріалу гіперпосилання на bahmut-police.dn.ua обов`язкове

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції