До головного управління Національної Поліції у Донецькій області надійшов лист – подяка від мешканця с. Довга Балка Костянтинівського району

13.04.2018


Лист з щирими словами подяки за сумлінне виконання професійних обов’язків співробітниками поліції надійшов до правоохоронного органу від мешканця Костянтинівського району.

У своєму листі чоловік висловлює щирі слова подяки на адресу оперуповноважених Костянтинівського відділення поліції  Ярослава Левченко,  Олександра Джуковського та начальника відділення Віталія Хиврича. Чоловік вважає за необхідне подякувати тим, хто допоміг  йому повернути викрадені речі.

Неприємна пригода сталася з заслуженим працівником промисловості в лютому  поточного року. Тоді невідомі викрали з його приватного будинку майно. Про крадіжку потерпілий повідомив поліцейських та не сподівався про повернення викрадених речей. Однак завдяки професійним діям поліцейських вдалося встановити особи крадіїв.  А викрадені речі були повернуті законному власнику.

Слова подяки, на свою адресу, завжди приємно чути кожному правоохоронцю. Але особливо цінні вони для співробітників поліції, які виконують свою обов’язки в населених пунктах поблизу лінії розмежування.

Цікаве

Ролик поліції

Програма

Газета

ЗМІ про нас

При використанні матеріалу гіперпосилання на bahmut-police.dn.ua обов`язкове