Поліцейські Бахмутської оперативної зони готові забезпечити охорону публічної безпеки у поминальні дні

13.04.2018


У поминальні дні поліція буде стежити за порядком на всіх 25 кладовищах Бахмута, Бахмутського району, Костянтинівки, Костянтинівського району та прифронтового Торецька, а також буде здійснювати патрулювання у населених пунктах.

В регіоні проходять спецзаходи: операції «Мігрант», «Місячник добровільної здача зброї», «Зброя вибухівка», а це означає, що під пильною увагою нарядів блокпости, залізничні та автовокзали, вулиці та місця масового перебування громадян.

Свої завдання правоохоронці отримали в ході публічного інструктажу на головних площах міст, які вони будуть посилено охороняти протягом найближчих вихідних.

Відразу після стройового огляду особовий склад спрямували на маршрути патрулювання. Саме на ці вихідні припадає поминальний день, і на кладовищах буде значна кількість людей, тому для забезпечення правопорядку та надання допомоги громадянам на кожному цвинтарі будуть чергувати співробітники поліції.

Не забувають правоохоронці про профілактику  шахрайств.  На інструктажі піші наряди отримали завдання продовжувати потужну інформаційну кампанію, та  розповсюдити інформаційні листівки щодо протидії шахрайствам

Поліція ще раз звертається до мешканців та гостей регіону з проханням не перешкоджати законним вимогам і діям правоохоронців, адже весь комплекс заходів спрямований на забезпечення безпеки кожного.

« Правоохоронці докладатимуть максимум зусиль, щоб мешканці та гості нашого регіону почували себе у безпеці і могли спокійно провести поминальні вихідні дні», - зазначив начальник Бахмутського відділу поліції Юрій Попов.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

При використанні матеріалу гіперпосилання на bahmut-police.dn.ua обов`язкове

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції