В нещодавно звільненому селищі Травневе на Донеччині поліцейські взяли під опіку родину з немовлям

06.04.2018


У селищі, яке знаходиться на відстані автоматного пострілу від позицій терористів, немає ані садочка, ані школи. Населений пункт, який майже 3 роки знаходився у «сірій зоні», звикає жити за київським часом. Під час обходу помешкань громадян було виявлено цю сім’ю, а сьогодні поліцейські завітали до неї в гості, аби привітати з прийдешнім Великоднем та передати усе необхідне для найменшого громадянина Травневого.

Завдання поліцейських, які вже кілька місяців працюють у селищі, нічим не відрізняється від роботи у інших населених пунктах на лінії розмежування: встановити родини, яким потрібна допомога, вчасно виявити фактори ризику, які можуть вплинути на безпеку дітей.

Всі ці роки неоголошеної війни майже 170 місцевих мешканців були надані самі собі. Сьогодні місцеві мешканці можуть у будь-який час звернутися до правоохоронців та отримати допомогу, подзвонивши на лінію 102 або безпосередньо звернутися до правоохоронців зведеного загону, які стежать за порядком у населеному пункті. Всього з початку року поліцейські отримали 5 повідомлень від мешканців вказаного населеного пункту про правопорушення.

Співробітники поліції обходять помешкання громадян, аби з’ясувати, кому потрібна поміч, дізнатися про проблеми людей. Під час обходів помешкань громадян було виявлено родину, в якій виховується найменший громадянин в цьому населеному пункті, якому трохи більше рочку. Мати дитини немає багатого доходу, однак жінка намагається дати дитині все необхідне, але грошей бракує. Всього ж на Травневе та Гладосове підростає троє маленьких українців.

Вирішивши взяти під опіку вказану родину, поліцейські знову навідалися сюди та передали малюку необхідні речі: засоби гігієни, дитячі продукти харчування, а святковим пасхальним кулешем привітали родину з наступаючим Великоднем. Поліцейські побавили хлопчика, дозволивши покерувати поліцейської автівкою та пообіцяли знову прийти найближчим часом.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції