Черговий блокпоста бойовиків здався правоохоронцям Бахмута

27.03.2018


В червні 2014 року житель Сіверська з автоматом у руках перевіряв водіїв і транспорт на блокпості терористів. Після трьох років переховування чоловік скористався програмою «На тебе чекають вдома», яка дає шанс звільнитися від кримінальної відповідальності.

Колишній учасник незаконних збройних формувань близько трьох років прожив у страху за своє кримінальне минуле й сам звернувся до правоохоронців.

Співробітники Бахмутського відділу поліції спільно з представниками Служби безпеки України ретельно вивчили діяльність підозрюваного у період окупації міста.

Встановлено, що під впливом проросійської пропаганди 30-річний чоловік вступив у ряди бойовиків та став чергувати на незаконно встановленому блокпості біля Сіверська. Найманець працював за продукти харчування та сигарети.

Через деякий час мешканець Бахмутського району розчарувався та добровільно покинув лави бойовиків.

Згідно з ч.6 ст. 260 Кримінального кодексу України «Створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань», чоловік буде звільнений від кримінальної відповідальності у разі, якщо він не скоював тяжких злочинів.

Аби отримати шанс на життя без тюрми, звертайтеся за телефоном 0-800-505-102 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів) або скористайтеся відповідним сервісом на сайті «Стоптероризм».

Нагадаємо, з початку року поліція Донеччини притягнула до відповідальності 55 бойовиків.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції