Поліцейським Бахмута чоловік добровільно видав бойову гранату

23.03.2018


Чоловік, розуміючи небезпеку знахідки, добровільно видав боєприпас поліцейським. Таким чином не тільки звільнившись від відповідальності за незаконне зберігання боєприпасів, але і попередивши можливі негативні наслідки необачного поводження з вибуховими предметами. 


Вчора до Бахмутських поліцейських, які перебували на патрулюванні, звернувся 56 - річний житель с. Покровське, який минулого року знайшов предмет, ззовні схожий на гранату, та приніс його додому. Чоловік самостійно звернувся до поліцейських та повідомив про свою знахідку. Небезпечним предметом виявилась граната РГД-5 із запалом, при детонації якої осколки розлітаються на значну відстань. Боєприпас було вилучено та направлено на дослідження.   
Правоохоронці ще раз нагадують, що згідно з ч. 3 статті 263 Кримінального кодексу України особа, яка добровільно здала органам влади зброю, бойові припаси, вибухові речовини або вибухові пристрої, звільняється від кримінальної відповідальності. Поліція закликає жителів здавати зброю і боєприпаси, які незаконно зберігаються, в підрозділи дозвільної системи та територіальних органів поліції за місцем проживання.
Добровільно видавши незареєстровану зброю, боєприпаси, громадяни не лише звільняються від відповідальності за незаконне зберігання зброї, але й мають можливість оформити добровільно видану зброю в особисту власність.
Бахмутський відділ поліції Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції