Мешканка Світлодарська поповнила рахунок шахраїв на 6 тисяч гривень

22.03.2018


Незважаючи на всі застереження про те, що орудують шахраї, мешканка прифронтового населеного пункту стала жертвою телефонних аферистів. За «не притягнення» її доньки до кримінальної відповідальності жінка перевела зловмисникам 6 тисяч гривень. 

У поліцію звернулася 46 – річна жінка і повідомила, що стала жертвою шахраїв. Потерпіла розповіла, що їй зателефонував чоловік, представився співробітником поліції і повідомив їй, що її донька затримана з наркотиками. Для врегулювання пригоди запропонував поповнити мобільний рахунок.

Жінка виконала всі вимоги і тільки після цього вирішила зателефонувати доньці. Вона запевнила її, що з нею все гаразд і ніяких неприємностей у неї не виникало. Розуміючи, що її обдурили, жінка прийшла за допомогою у відділ поліції.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України.

Боротися з телефонними шахраями абсолютно не складно – досить покласти трубку і набрати номер свого родича, щоб перевірити інформацію, або ж негайно зателефонувати за номером «102».

Поліція вживає всі заходи, щоб виявити і затримати зловмисників, і закликає громадян бути пильними. 

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції