У прифронтовому Миронівському запрацювала поліцейська станція

19.03.2018


Сьогодні, 19 березня, на лінії розмежування у Бахмутському районі розпочала роботу поліцейська станція, яка працюватиме цілодобово. Постійна присутність поліції дозволить швидше та якісніше реагувати на повідомлення громадян, запобігати та протидіяти злочинності. Таким чином близько 8 тисяч жителів селища Миронівського отримають необхідну допомогу у найкоротший час.

Миронівський розташований за 10 км від окупованого Дебальцевого, неодноразово зазнавав обстрілів з боку бойовиків, останній раз селище потрапило під вогонь в лютому цього року. Незважаючи на це, тут продовжують жити і працювати близько 8 тисяч людей, у двох школах навчаються 427 дітей.

Нову поліцейську станцію відкрив начальник Головного управління Нацполіції в Донецькій області Микола Семенишин.

«Надзвичайно важливо, аби працівники поліції постійно були поруч з громадянами, оперативно реагували на всі звернення, на місці надавали якісні поліцейські послуги, щоб жителі відчували себе у безпеці, а їх права були захищені», - наголосив Микола Семенишин.

Начальник поліції регіону відзначив, що основні завдання поліцейської станції - забезпечення публічної безпеки та правопорядку, охорона прав і свобод громадян, взаємодія поліції з органами державної влади та місцевого самоврядування.

У поліцейській станції цілодобово чергуватимуть дільничні офіцери та співробітники кримінальної поліції. Правоохоронці боротимуться зі злочинністю, проводитимуть профілактичні заходи, адже основною функцією є попередження правопорушень.

Станцію обладнано необхідною комп’ютерною технікою, а для зручності відвідувачів облаштовано куточок для малечі, які в очікуванні дорослих можуть весело провести час.

«Поліцейські завжди поруч і готові прийти на допомогу. Особливу увагу керівництво поліції Бахмута та області надає дітям нашого селища. Так, в цю суботу, за сприяння поліцейських 20 школярів відвідали циркову виставу у Бахмуті. А після відкриття станції мешканці зможуть звернутися до поліції та отримати допомогу у будь-який час доби», - зазначила голова Миронівської селищної ради Світлана Калапіщак.

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції