До п’яти років позбавлення волі загрожує мешканцю Бахмута за організацію наркопритону

15.03.2018


Притон функціонував у звичайній багатоповерхівці. Під час проведення слідчих дій поліцейські вилучили і готовий «наркотичний» продукт, і посуд для його приготування.

До поліцейських надійшла інформація про те, що 43-річний мешканець Бахмута у будь-який час приймав в гостях своїх наркозалежних товаришів, які всі разом виготовляли, а потім вживали опій.

Під час документування злочинної діяльності правоохоронці застали в квартирі 5  учасників процесу створення наркотиків, серед яких був і власник оселі. Усі присутні на момент візиту поліцейських знаходились у стані наркотичного сп’яніння.

В ході проведення слідчих дій співробітники поліції вилучили 3 використаних медичних шприца із залишками рідини, за кольором схожої на наркотичну, посуд для виготовлення наркотиків та інгредієнти, а також один невикористаний шприц з рідиною. Усе вилучене спрямовано на експертизу.

У відношенні утримувача наркопритону відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 309 «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту» Кримінального кодексу України. Результати експертизи також дозволять поліцейським відкрити ще одне кримінальне провадження за ч. 1 ст. 317 «Організація або утримання місць для незаконного вживання, виробництва чи виготовлення наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів, а також надання приміщення для цих цілей» Кримінального кодексу України.

Бахмутський відділ поліції Донецької області 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції