Ліговці Бахмута провели уроки виховання здорового способу життя у Бахмутському НВК № 11

13.03.2018


Однією з найгостріших проблем сьогодення є поширення тютюнопаління серед підлітків. Серед споживачів тютюну 6-8 % - діти молодшого шкільного віку. Курить кожен п'ятий п'ятикласник, майже половина восьмикласників і майже 60 % випускників шкіл. Така статистика свідчить про відсутність мотивованої направленості підлітків на формування та збереження свого здоров'я. Водночас це також наслідок відсутності в суспільстві пріоритету здорового способу життя.

Профілактика тютюнопаління в Бахмутському НВК № 11 відіграє особливу роль. Класні керівники, медичні сестри НВК, соціально - психологічна служба, Представники ювенальної превенції Бахмутського ВП ГУНП в Донецькій області та члени Ліги майбутніх поліцейських  проводять ряд заходів, спрямованих на профілактику  шкідливих залежностей.

За час з'ясування проблематики тютюнопаління виявилося, що дівчата майже в один голос заявляли, що завдяки палінню вони худнуть. Адже по телебаченню зараз навперебій показують красунь модельної зовнішності, гарних та струнких, і дівчата - підлітки намагаються наввипередки похизуватись своєю фігурою, навіть не розуміючи, що така модельна статура - це результат багаточасових занять улюбленої акторки. Тому, усім повинно бути зрозуміло, що гарна зовнішність та фігура - це багаточасовий труд у спортзалі, а не паління однієї за одною цигарок на подвір`ї чи лавочці зі шкільними подругами.

Інший момент такої поведінки, це прагнення чи намагання наслідування, тобто відчути себе дорослими. Їм здається що сигарета надає такої собі «дорослості», затягуючись черговою цигаркою вони уявляють себе дорослими, а отже й привабливими для протилежної статі: хлопці палять, думаючи, що вони таким чином виглядають доросліше та привабливіше для дівчат, а дівчата частіше намагаються таким чином сподобатись хлопцям, які старше їх за віком, думаючи що останні сприйматимуть їх за дорослих та самостійних дівчат.

Основним завданням юних учасників «Ліги майбутніх поліцейських», сьогодні є, у першу чергу, донести до своїх однолітків те, що вести здоровий образ життя набагато крутіше, ніж палити, ховаючись у поза кутках школи від очей викладачів та вдома від батьків.

Виховання здорового способу життя у дитини батьки повинні починати, виховуючи себе. На жаль не всі це усвідомлюють і намагаються лаяти дітей за придбані шкідливі звички, за небажання займатися спортом. Ймовірність придбання шкідливих звичок у підлітків, де батьки ведуть активний здоровий спосіб життя, невелика. Дуже важливо, щоб у дитини з'явився в дитячому віці інтерес до якого-небудь спорту, будь то плавання або карате, головне - щоб загорівся вогник в очах, збільшилася бажання відвідувати секцію, і думки про дурні звички перемістяться далеко на задній план.

Ліга майбутніх поліцейських Бахмута

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

При використанні матеріалу гіперпосилання на bahmut-police.dn.ua обов`язкове

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua