Торецькі правоохоронці провели профілактичні заходи в навчальному закладі міста

13.03.2018


Поліцейські ювенальної превенції не припиняють проводити профілактичні заходи серед учнів різних навчальних закладів міста. Сьогодні, завітавши до місцевої школи № 9 поліцейські поспілкувались з учнями 8-11, та розповіли про дії при виявлені небезпечних предметів, та про наслідки самовільного уходу із дому.

Такі заходи вкрай необхідні, адже за місяць на Донеччині внаслідок вибухів боєприпасів та вибухових речовин постраждали 6 людей.

Ігри з невідомими предметами можуть закінчитися трагедією. Про це щодня попереджають дітей поліцейські у школах і дитсадках під час занять з безпеки та розповідають, що потрібно робити при виявленні підозрілих знахідок. Вибухотехніки демонструють малечі макети вибухових пристроїв та пояснюють, яка вбивча сила у них закладена.

Аналогічну інформацію діти мають отримувати від батьків, однак часто саме дорослі надають поганий приклад, приносячи додому небезпечні предмети. Недостатня увага за дітьми, які знаходять вибухові «іграшки», також загрожує безпеці дітей.

Також окремою темою було озвучено проблематику самовільного уходу із дому. Так тільки за тиждень наприкінці лютого правоохоронці повернули додому  двох дівчат. В першому випадку 13 - річна дівчина пішла з дому не бажаючі спілкуватись зі своєю матір’ю крізь суперечки. Вона декілька годин блукала містом та потім вирішила прийти своєї бабусі. А в іншому випадку 14 - річна дівчина пішла з дому через страх бути покараною за погане навчання в школі. Всю ніч поліцейські прочісували прифронтове місто і вже ввечері дівчина була знайдена.

Поліцейські розповіли, що в таких випадках перш за все до адміністративної відповідальності притягаються батьки, а діти стають на профілактичний облік.

Торецьке відділення поліції Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

При використанні матеріалу гіперпосилання на bahmut-police.dn.ua обов`язкове

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua