За час проведення операції «Мігрант» правоохоронцями притягнуто до відповідальності 10 осіб

13.03.2018


З 21 лютого 2018 року по всій території України розпочато проведення оперативно -профілактичних заходів під умовною назвою «Мігрант».

Участь у заходах беруть Національна поліція спільно з Державною міграційною службою та Державною прикордонною службою.

Мета профілактичних заходів – встановлення іноземних громадян та осіб без громадянства, які незаконно перебувають на території України. Крім того, поліція виявляє та притягує до відповідальності іноземних громадян, які, знаходячись в Україні на законних підставах, вчиняють правопорушення.

Під час проведення операції «Мігрант» співробітниками Костянтинівської поліції виявлено та притягнуто до адміністративної відповідальності 10 громадян. Серед них піддані Російської Федерації, Грузії, Вірменії, Азербайджану та Молдовії. На іноземців складено 8 протоколів за ст. 203 «Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України» Кодексу України про адміністративні правопорушення. Також було виявлено мешканця Костянтинівки, який незаконно надавав житло іноземцям. Чоловік притягнутий до адміністративної відповідальності за ст. 205 «Невжиття заходів до забезпечення своєчасної реєстрації іноземців і осіб без громадянства» КУпАП.

Інформація за даними фактами направлена в міграційну службу. Стосовно правопорушників накладені та стягнуто штрафи у розмірі 14200 гривень.

Крім того, вже отримано 1 судове рішення на видворення 28-річного іноземця - нелегала за межі країни.

Однак боротьба з порушеннями міграційного законодавства на цьому не закінчується, оперативно-профілактичні заходи у цьому напрямку продовжуються.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

При використанні матеріалу гіперпосилання на bahmut-police.dn.ua обов`язкове

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua