За останні двадцять днів операції «Мігрант» у Бахмуті було стягнено штрафів майже на 5 тисяч гривень

12.03.2018


Щодо громадян чотирьох різних держав, які перебували в Україні з порушенням міграційного законодавства, буде прийнято рішення про видворення за межі країни із застосуванням заборони на подальший в'їзд терміном на 3 роки.

З метою встановлення іноземних громадян та осіб без громадянства, які незаконно перебувають на території України, співробітники поліції Бахмута здійснили більше сотні перевірок об’єктів: гуртожитки, готелі, житлові приміщення, що здаються в найом, залізничні та автовокзали, ринки. Мета – оздоровлення загального оперативного стану та розкриття і попередження злочинів, які вчинили громадяни закондону.

В результаті проведення спільних рейдів з представниками Державної міграційної служби правоохоронці притягнули до відповідальності громадян Таджикистану, Грузії, Азербайджану та РФ, а також 3 місцевих жителів, які надавали сприяння іноземцям-порушникам.

Відносно порушників складено вісім протоколів за ст. 203 КУпАП "Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні та транзитного проїзду через територію України" та три – за ст. 205 «Невжиття заходів до забезпечення своєчасної реєстрації іноземців і осіб без громадянства» КУпАП та накладено штрафів  у розмірі понад 5000 гривень

Порушень прав та інтересів іноземців та осіб без громадянства не виявлено.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції