«Ви виграли автомобіль»- шахраї видурили у мешканців Миронівського майже 10000 гривен

12.03.2018


Не зважаючи на широку інформаційну війну проти шахраїв,  краяни не перестають вірити в «безкоштовний сир» і поповнюють список жертв мобільних шахрайств.

Так, вихідними список обдурених пройдисвітами поповнили два мешканця Бахмутського району.

Як з’ясувалося, на мобільний телефон одного з потерпілих надійшло повідомлення, що той став переможцем розіграшу автомобіля. Також у смс був вказаний номер телефону, за яким треба було подзвонити для отримання додаткової інформації. Чоловік передзвонив і йому пояснили, що для отримання призу треба спочатку сплатити податок і «переможець» поспішив виконати цю умову і перевів на вказаний рахунок майже 5000 гривень.

Коли чоловік зрозумів, що став жертвою шахраїв, то запропонував співробітникам компанії, в якої він «виграв» авто, замість запропонованого автомобіля віддати йому гроші, але ті не погодилися. Більше того, перестали відповідати на дзвінки чоловіка і взагалі - відключили телефон. Ошуканий  із своєю проблемою звернувся до поліції.

 Аналогічно постраждав і 25-річний мешканець Миронівського, який також віддав шахраям кругленьку суму грошей.

За даними фактами розпочате кримінальне провадження за ч.1 ст.190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України. Встановлюються винні особи.

Правоохоронці постійно нагадують, що кращий спосіб боротися з такими зловмисниками - не вірити їм. Будьте пильними! і в пошуках легкої здобичі, не потрапляйте на хитрощі шахраїв.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції