Менше доби знадобилося костянтинівским поліцейським, аби повернути підлітка в сім’ю

10.03.2018


Вчора до Костянтинівського відділення поліції звернулася місцева мешканка, яка повідомила про те, що її син пішов з дому та назад не повернувся. Жінка також розповіла, що неповнолітній має вади здоров’я, і несвоєчасне введення лікарських засобів може призвести до погіршення стану дитини. Його мобільний телефон мовчав.

Отримавши прикмети хлопця, по тривозі на пошуки без вісти зниклого було піднято весь особовий склад поліції міста. За цей час поліцейські перевірили коло друзів та знайомих неповнолітнього, обійшли парки, сквери, під’їзди, занедбані будинки, розважальні заклади, але хлопця ніде не було.

На розшук дитини було орієнтовано всі наряди поліції суміжних міст. Розгорнутий комплекс пошукових заходів дав свої результати, і того ж дня, ввечері, хлопця було знайдено під час його прогулянки містом.

Наразі дитину повернуто додому, жертвою будь-якого правопорушення він не став. Поліцейські провели з сім’єю профілактичну бесіду та надали необхідні консультації щодо дій під час сімейних конфліктів.

Вкотре поліцейські звертаються до батьків: будьте уважними до своїх дітей, не залишайте дитину на самоті зі своїми проблемами.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

При використанні матеріалу гіперпосилання на bahmut-police.dn.ua обов`язкове

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua