У Торецьку протягом декількох годин розшукано неповнолітню

26.02.2018


13 - річна дівчина пішла з дому не бажаючі спілкуватись зі своєю матір’ю крізь суперечки. Вона декілька годин блукала містом та потім вирішила прийти своєї бабусі. Матір біглянки притягнуто до адміністративної відповідальності.

Днями до поліції надійшло повідомлення від матері про те, що з дому пішла гуляти її неповнолітня донька. Жінка повідомила, що дівчина ще ніколи самовільно не порушувала дозволений час на прогулянку.

На пошуки дитини оперативний черговий орієнтував весь особовий склад поліції, який був зібраний по тривозі. Правоохоронці відпрацювали вулиці, занедбані будинки, лісосмуги. Ситуація погіршувалася темним часом доби, та тим, що засіб зв’язку дівчинки був вимкнений. Відпрацьовуючи родинні зв’язки поліцейські знайшли дівчину саме в той час, коли вона прийшла на ночівлю до своєї бабусі, та передали матері.

Як з’ясувалося, дівчина, не бажаючі спілкуватись зі своєю матір’ю крізь суперечки вирішила піти з дому. Та понад 4 години просто ходили вулицями міста.

Наразі з сім’єю працюють правоохоронці. Відносно матері дівчини складено адміністративний протокол за ст. 184 КУпАП (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей).

Торецьке відділення поліції Донецької області

 

Цікаве

Ролик поліції

Програма

Газета

ЗМІ про нас

При використанні матеріалу гіперпосилання на bahmut-police.dn.ua обов`язкове