У Бахмуті поліцейські виявили торгівельну точку, де продають алкоголь підліткам

22.02.2018


Працівники ювенальної превенції постійно проводять рейди по магазинах і торгових закладах, де продають алкоголь. Правоохоронці акцентують увагу на дотриманні продавцями закону, що забороняє реалізацію спиртних напоїв неповнолітнім.

Поліцейські були приємно здивовані, що під час перевірки більшість продавців дотримуються встановлених правил і все ж запитують у молодих людей документи, що підтверджують досягнення ними повноліття. Але виявилося, що є й такі, хто «закриває очі» на вік покупця.

В ході чергової перевірки в одному з торгових закладів міста був задокументований подібний випадок. Так, в одному з магазинів міста був встановлений факт продажу підлітку пиво. 

Покарання за даний вид правопорушення передбачено ч. 2 ст. 156 КУпАП та тягне за собою штраф від тридцяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. В ході рейду було складено адмінпротокол щодо продавщиці, яка порушила чинне законодавство.
Працівники поліції в черговий раз звертаються до працівників торгівлі з проханням не продавати пиво, алкогольні та слабоалкогольні напої і тютюнові вироби неповнолітнім, та завжди перевіряти документи, що засвідчують вік молодої людини.

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції