У Торецьку протягом доби розшукано неповнолітню

21.02.2018


14 - річна дівчина пішла з дому через страх бути покараною за погане навчання в школі. Всю ніч поліцейські прочісували прифронтове місто і вже ввечері дівчина була знайдена. Матір біглянки притягнуто до адміністративної відповідальності.

Вчора до поліції надійшло повідомлення від батьків про те, що з дому пішла гуляти неповнолітня. Батьки встановили їй дозволений час, проте його дівчина проігнорувала.

На пошуки дитини оперативний черговий орієнтував весь особовий склад поліції, який був зібраний по тривозі, всі зовнішні служби та кінолог зі службовим собакою. Правоохоронці поспілкувалися з товаришами юної мандрівниці, відпрацювали вулиці, занедбані будинки, лісосмуги. Ситуація погіршувалася не тільки темним часом доби, але й тим, що Торецьк знаходиться у безпосередній близькості від лінії зіткнення. Засобу зв’язку дівчинка при собі не мала. Як результат, інспектори ювенальної превенції знайшли дівчину у знайомого хлопця та передали матері.

Як з’ясувалося, дівчина, дізнавшись, що батьків викликають в школу, вирішила піти з дому. Зустрівши свого знайомого, вони вдвох всю ніч просто ходили вулицями міста.

Наразі з сім’єю працюють правоохоронці. Відносно матері дівчини буде складено адміністративний протокол за ст. 184 КУпАП (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей).

Правоохоронці звертаються до всіх батьків з проханням пояснювати своїм дітям про небезпеку, яка може чекати їх за межами звичного оточення. І якщо вже так сталось, що ваша дитина пішла з дому, – не гайте часу, терміново телефонуйте на лінію «102».

Торецьке відділення поліції Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

При використанні матеріалу гіперпосилання на bahmut-police.dn.ua обов`язкове

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua