У Бахмуті чоловік побачивши небезпечний предмет відразу зателефонував до поліції

20.02.2018


Постріл від ГП-25 виявив працівник залізничного вокзали на прилеглій території  та негайно повідомили наряду поліцейських, які чергували на території залізничного вокзалу. Завдяки своєчасному втручанню правоохоронців вдалося уникнути можливої трагедії.

Вчора до працівників поліції, які несуть службу на залізничному вокзалі, звернулися співробітники вокзалу і повідомили, що на колії вантажної станції знаходиться підозрілий предмет. 
Прибувши на місце події, співробітники поліції побачили постріл від ГП-22. Оточили небезпечну зону, евакуювали людей, перевірили прилеглу територію на наявність вибухонебезпечних предметів й охороняли її від сторонніх осіб. На щастя, небезпечний предмет знаходився на відстані 500 метрів від пасажирської станції і великого скупчення людей.
Спільно з вибухотехніками Державної служби з надзвичайних ситуацій знахідку було вилучено для подальшої утилізації. 

Поліція закликає громадян надалі бути пильними та спостережливими, повідомляти про підозрілі предмети за телефоном «102», та в жодному разі не намагатися перевірити такі предмети самостійно.
 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції