Оперативники Бахмута затримали неодноразово судимого чоловіка, який вкрав телефон у бахмутчанина

14.02.2018


19-річний молодий чоловік спланувавши свій злочин, прийшов до потерпілого до дому, де застосовуючи силу, поцупив в нього дорогий гаджет. Завдяки швидкому зверненню потерпілого співробітники поліції розшукали зловмисника протягом доби.

Раніше судимий за майнові злочини бахмутчанин, вирішив поправити своє матеріальне становище, знову ставши на злочинний шлях.

Знаючи про те, що один з малознайомих чоловіків має в користуванні недешевий гаджет вирішив навідатися до нього до дому. Злодій розумів, що просто так його жертва навряд чи відчинить двері, тому він конспіруючись подзвонив у двері потерпілого. Нічого не підозрюючи, 32-річного бахмутчанин, відчинивши двері, відразу відчув удар в область обличчя, в результаті якого втратив рівновагу та впав. Грабіжник скористався безпорадним станом жертви схопив телефон та покинув приміщення в невідомому напрямку.

Прийшовши до тями потерпілий відразу звернувся до поліції.

Поліцейські розгорнули комплекс оперативно - розшукових заходів для встановлення місцезнаходження викрадача та стали відпрацьовувати коло осіб, які можуть бути причетними до злочину.

В результаті оперативно-розшукових заходів співробітники поліції затримали зухвалого молодика. Телефон вилучено та повернуто законному власнику.

Розпочато досудове розслідування за ст. 186 (Грабіж) Кримінального кодексу України.

Також поліцейськими проводиться перевірка на причетність зловмисника до інших аналогічних злочинів.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції