У прифронтовому Новолуганському поліцейські виявили схрон боєприпасів

07.02.2018


Більше 60 гранат, 50 запалів до них, та більше 4 тисяч патронів було виявлено поліцейськими в підвалі колишнього спортивного комплексу у селищі Новолуганське. Арсенал знаходився біля футбольного поля, де грають діти. Небезпечні предмети знешкоджені вибухотехніками ДСНС.

Сьогодні вночі співробітники підрозділу доданих сил поліції «Дніпро-1» під час патрулювання прифронтового населеного пункту виявили біля покинутої будівлі спорткомплексу розтяжку.

На місце негайно прибула слідчо-оперативна група Бахмутського відділу поліції та співробітники ДСНС. Поліцейські оточили прилеглу територію та обстежили її на наявність інших небезпечних предметів.

Під час обстеження було помічено 4 мішки з підозрілими предметами. Протягом декількох годин правоохоронці охороняли вибухонебезпечну знахідку від сторонніх осіб.

В результаті спільної роботи працівників поліції та ДСНС з підвального приміщення було вилучено 57 гранат Ф-1, 4 гранати РГД-5, 50 запалів та 4245 набоїв калібром 5,45 мм.

Треба зазначити, що небезпечна знахідка знаходилась на відстані не більше 100 метрів від житлового сектору, а поблизу розташоване футбольне поле, де у вільний від навчання час грають діти.

Наразі вживаються заходи щодо встановлення власника вибухового арсеналу.

У разі виявлення підозрілого предмету не підходьте до нього, повідомте про загрозу оточуючим та терміново зверніться до поліції за телефоном 102. Нагадайте правила безпеки своїм дітям. Бережіть своє життя!

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції