В Бахмуті групою реагування поліції було вилучено ніж у неповнолітнього

07.02.2018


15-річний хлопець вулицями міста носив із собою ніж, а при появі правоохоронців став нервувати. Через необережне поводження з холодною зброєю міг постраждати сам правопорушник. На цей раз трагедію вдалося попередити.

Щодня працівники поліції, які несуть службу на внутрішніх блокпостах та вулицях міста, перевіряють десятки перехожих та автівок на наявність зброї та заборонених предметів. Такі заходи необхідні в першу чергу аби врятувати життя та попередити злочини з використанням незаконної зброї.

Так вчора в ході несення служби на працівники поліції Бахмута у складі групи швидкого реагування помітили компанію підлітків, які вели себе дуже голосно. Підійшовши ближче до хлопців, один з яких став помітно нервувати. На питання правоохоронців, що стало причиною такої поведінки, молодий чоловік розстібнув верхній одяг та показав поліцейським ніж.

Діти, знаходячи небезпечні предмети, потайки приносять їх додому та ховають. Інколи підлітки хизуються знахідками перед друзями. Невідомо чим може закінчитися чергова демонстрація.

Поліцейські продовжують роботу з дітьми з метою попередження травматизму внаслідок необережного поводження з небезпечними предметами. Та звертаються до батьків з проханням провести роз'яснювальні бесіди зі своїми дітьми.

Вказана подія отримала попередню кваліфікацію за ч.2 ст. 263 « Носіння, виготовлення, ремонт або збут кинджалів, фінських ножів, кастетів чи іншої холодної зброї без передбаченого законом дозволу» Кримінального кодексу України. Триває подальше перевірка.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції