В Бахмуті недбайливого продавця оштрафували за продаж сигарет неповнолітньому (ФОТО)

01.02.2018


З початку року співробітниками поліції було складено вже 4 адміністративних протоколи за ч. 2 ст.156 Кодексу про адміністративні правопорушення "Порушення правил торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами".

Інспектори ювенальної превенції Бахмутського відділу поліції спільно з «Лігою майбутніх поліцейських» роблять все для того, щоб молодь міста позбулась шкідливих звичок, які згубно впливають на організм і психіку підлітків. З цією метою проводяться лекції та факультативи у різних навчальних закладах, патрулюються місця скупчення неповнолітніх. При цьому до адміністративної відповідальності притягуються й батьки, які недостатньо контролюють поведінку своїх дітей.

Для більш комплексного вирішення цієї проблеми правоохоронцями спільно з місцевими "ліговцамі" регулярно проводяться профілактичні заходи, спрямовані на виявлення фактів продажу сигарет і спиртного неповнолітнім. В ході чергової перевірки в одному з торгових закладів міста був задокументований ще один подібний випадок. Прагнучи виручити якомога більше грошей за день, продавець не стала вимагати у 17-річного підлітка паспорт й продала йому сигарети.

Відносно правопорушниці було складено адміністративний протокол за ч. 2 ст. 156 КУпАП, який направлено на адміністративну комісію для прийняття рішення.

Правоохоронці закликають співробітників та власників торгових закладів міста і району здійснювати свою діяльність, не порушуючи закон.

Бахмутський відділ поліції Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції