Поліцейські Бахмута провели навчальну спецоперацію по визволенню заручників, переслідуванню та затриманню озброєних злочинців

27.01.2018


За легендою, троє підсудних чоловіків здійснюють втечу із слідчого ізолятора із автоматичною зброєю у Бахмуті, під час втечі поранили поліцейського, захопили заручників та утримували їх у господарський будівлі с. Клещіївка Бахмутського району. В результаті спецоперації зловмисники затримані, заручників звільнено.

Вдосконалення взаємодії між поліцією та Нацгвардією, перевірка професійних навичок в умовах, максимально наближених до реальності – мета тактико-спеціальних навчань, що пройшли на території Бахмутської оперативної зони.

До Єдиного аналітичного сервісного центру (UASC) надійшло повідомлення від працівників режимного об’єкту про те, що троє підсудних здійснили втечу, захопивши автоматичну зброю постових та зникли на автомобілі.

Випадкові свідки запам’ятали марку та колір машини, про що повідомили правоохоронцям.

За наказом керівництва, на всій території Донеччини було введено в дію план «Сирена». Всі зовнішні наряди, автопатрулі та блокпости були орієнтовані на розшук втікачів.

Згодом розшукуваний автомобіль було помічено на одній з вулиць міста – його зафіксували камери відео спостереження. При наближенні до посту підозрювані почали стріляти, поранивши одного з правоохоронців. Поліцейські відкрили вогонь у відповідь, але злочинці продовжили рух і сховалися у господарській будівлі одного з приватних будинків с. Клещіївка Бахмутського району, при цьому захопили у заручники власника автівки та власника будинку.

Оперативно небезпечну зону було заблоковано групами оточення, фільтрації, захоплення, після чого до роботи була залучена група перемовників.

Зловмисники вимагали автомобіль, «зелений коридор» на тимчасово окуповану територію та гроші.

Згідно до вимог оперативного плану "Заручник", група перемовників попередила його про відповідальність за скоєнні правопорушення та запропонувала припинити опір.  

Після відмови зловмисників здаватись поліцейські штурмували будівлю.

По завершенню тактико-спеціальних навчань начальник Бахмутського відділу поліції Юрій Попов проаналізував хід операції та зробив висновки щодо рівня взаємодії між силовиками.

- Мета навчань — перевірити бойову готовність особового складу та відпрацювати навички дій в екстремальних умовах. Сьогодні тренування пройшло за максимально складних умовах та завершилось на належному рівні. Попрацюємо над помилками та будемо вдосконалюватись, - зазначив начальник Бахмутського відділу поліції Юрій Попов.

.

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції