Поліція Бахмута допомагає учасникам дорожнього руху на дорогах регіону

23.01.2018


Правоохоронці разом з рятувальниками вживають заходів до нормалізації руху на автошляхах, надають допомогу учасникам руху, які потрапили в замети й не можуть вибратися із снігового полону.

Нагадуємо, у зв’язку зі складними погодними умовами ( великі опади у вигляді снігу, висота сніжного покрову 25-30 см)  на території регіону з 8 ранку 23 січня поточного року  обмежено рух великовантажного та великогабаритного транспорту на автомобільних дорогах загального користування Київ- Харків – Довжанський, на ділянці км 646 (кордон з Харківською областю) та  км 709 ( м. Бахмут)

Ситуацію на дорогах контролюють поліцейські наряди.

Поліція Бахмута закликає водіїв неухильно дотримуйтеся Правил дорожнього руху: не перевищувати швидкість, користуватися пасками безпеки, дотримуйтесь безпечної дистанції та правил паркування.

Правоохоронці звертаються до громадян з проханням бути обережними на дорозі та, по можливості, максимально утриматись від поїздок на далекі відстані, особливо з дітьми.
У разі, якщо вам необхідна допомога, телефонуйте на спецлінії: «101» - служба порятунку, «102» - поліція та «103» - швидка медична допомога.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції