Роман Шутенко провів зустріч з мешканцями прифронтового Торецька

11.01.2018


Звіт про роботу відділення поліції за 2017 рік перед громадою був ініційований очільником поліції та проведений з метою налагодження більш тісних взаємовідносин. Зустріч пройшла в форматі спілкування з активними громадянами міста громадського об’єднання «Твоє нове місто», селищним головою Новгородського та керівником Торецького відділу міграційної служби Володимиром Федоровим. Окрім звіту Роман Шутенко розповів про плани взаємодії з населенням в рамках тісної співпраці з представниками ОСББ та квартальних комітетів.

Спочатку начальник відділення поліції довів загально-кримінальну ситуацію по Торецьку. Так, наприклад в минулому році працівниками поліції було розкрито 2 умисні вбивства, з чотирьох скоєних, по якому слідство досі триває, розкрито всі злочини з спричинення тяжких тілесних ушкоджень, їх було скоєно в минулому році – 6 також два зі смертельними наслідками, по яким були встановлені підозрювані. З 10 грабежів скоєних на території обслуговування, 5 було розкрито правоохоронцями.

Очільник поліції акцентував увагу на роботу поліції у святкові дні. Правоохоронці Торецька несли службу в посиленому режимі. Для цього було збільшено кількість патрулів, як піших так і авто, введено додаткові наряди груп швидкого реагування, а так само проходило посилення і на блокпостах, з метою контролю за особами які в'їжджають і виїжджають з міста.

Під час  спілкування Роман Вікторович розповів про роботу ювенальної превенції, щодо профілактики дитячої злочинності та безпосередньо проведення профілактики та заходів щодо унеможливлення потрапляння дітей в залежність до Інтернету.

Стосовно учасників незаконних збройних формувань, то поліцією Торецька в минулому році було повідомлено про підозру 10 особам, та 40 громадян були притягнуті до відповідальності за незаконне поводження зі зброєю.  

Громадські активісти визнали на належному рівні роботу поліцейських під час проведення масових заходів, Новорічних та Різдвяних свят, та наголосили на активізації роботи поліції з розкриття і попередження наркозлочинів на території міста.

Присутні відзначили позитивну тенденцію у роботі поліції. Зауважили на необхідності створення громадських формувань за допомогою яких поліція мала б змогу більш ефективно протидіяти злочинності, порушенню громадського порядку та іншим антисоціальним проявам, які негативно впливають на безпеку громадян.

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

При використанні матеріалу гіперпосилання на bahmut-police.dn.ua обов`язкове

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua