Юрій Попов провів зустріч з мешканцями Бахмута та журналістами місцевих ЗМІ

10.01.2018


Звіт перед громадою був проведений з метою доведення інформації про виконану роботу правоохоронцями відділу поліції за 2017 рік та вирішення актуальних питань сьогодення.

За ініціативою правоохоронців в Бахмутському відділі поліції сьогодні пройшла зустріч в форматі поліція – громада. Загальною темою зустрічі була - робота Бахмутської поліції за 2017 рік.  Окрім звіту очільник поліції розповів про плани взаємодії з населенням в рамках тісної співпраці з представниками ОСББ та квартальних комітетів.

Спочатку Юрій Володимирович довів загально-кримінальну ситуацію по Бахмуту та Бахмутському району. Так, наприклад в минулому році працівниками поліції було розкрито 22 умисні вбивства, окрім одного, по якому слідство досі триває, розкрито всі злочини з спричинення тяжких тілесних ушкоджень, їх було скоєно в минулому році – 15, також три зі смертельними наслідками, по яким були встановлені підозрювані. З 22 грабежів скоєних на території обслуговування, 19 було розкрито правоохоронцями.

Однак одним із проблемних питань залишаються шахрайства в мережі Інтернет та переказ грошей через термінали. Правоохоронці не зважаючи на спільні зусилля зі ЗМІ та потужну профілактичну агітацію продовжують реєструвати такі злочини.

В минулому році на правопорушників поліцейськими Бахмута було складено 9644 адміністративних протоколи.   

Очільник поліції акцентував увагу на роботу поліції у святкові дні. Правоохоронці Бахмута несли службу в посиленому режимі. Для цього було збільшено кількість патрулів, як піших так і авто, введено додаткові наряди груп швидкого реагування, а так само проходило посилення і на блокпостах, з метою контролю за особами які в'їжджають і виїжджають з міста.

Також присутніми була надана інформація стосовно проблеми паркування автотранспорту в центрі на тротуарах.

Під час  спілкування очільник поліції розповів про роботу ювенальної превенції, щодо профілактики дитячої злочинності та безпосередньо проведення профілактики та заходів щодо унеможливлення потрапляння дітей в залежність до Інтернету, бо неконтрольоване віртуальне життя школярів може призвести до тяжких наслідків.

Наприкінці представники громадськості дуже позитивно сприйняли зустріч і подякували за те, що саме такі розгорнуті бесіди сприяють формуванню тісної взаємодії між поліцією та населенням і формують позитивний імідж правоохоронців.

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

При використанні матеріалу гіперпосилання на bahmut-police.dn.ua обов`язкове

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua