«В гості до друзів поліцейських»: з такими словами, сьогодні завітали до Бахмутських правоохоронців місцеві школярі

09.01.2018


В період зимових канікул правоохоронці відкрили свої двері для учнів різних шкіл міста та всіх бажаючих. Хлопці, дівчата та вчителі ознайомились із щоденною роботою відділу поліції, зі зброєю, спецзасобами та спеціально обладнаними службовими автомобілями, на яких поліцейські виконують свої службові обов’язки, а також подивилися відеоролик, в якому розповідалося про роботу мобільного додатку «Поліції Донеччини».

Мета проведеного заходу – роз'яснити дітям, що поліція це не караючий, а правозахисний орган, що поліцейські - це ті люди, до яких можна і потрібно звертатися в будь-яких ситуаціях. Крім того поліцейські мали змогу розповісти школярам старших класів про відомчі ВУЗи системи МВС та популяризувати професію поліцейського.

Зустріч традиційно розпочалася зі знайомства із роботою чергової частини, куди надходить вся інформація про скоєні правопорушення та злочини. Школярів, звичайно ж цікавили всі деталі, питань було дуже багато: куди надходить дзвінок, якщо набрати номер телефону "102", як здійснюється виїзд працівниками поліції на місце пригоди, як розшукують злочинців.

Працівники сектору ювенальної поліції відділу превентивної діяльності поліції розповіли про специфіку роботи з неповнолітніми та основні правопорушення характерні для категорії юних громадян.

Правоохоронці продемонстрували школярам спецзасоби та надали учням можливість сфотографуватися у бронежилетах та касках.

Окремим питанням було нагадано присутнім про небезпеку, яка може очікувати дітей на вулицях прифронтових населених пунктів, алгоритм дій у разі виявлення небезпечних предметів.


Найбільше зацікавила юних відвідувачів презентація автотранспорту поліції, діти із задоволенням сідали в авто та все детально роздивлялися, маючі можливість відчути себе поліцейськими.


Екскурсія справила на візитерів лише найкращі враження: після побаченого і почутого багато хто з дітей висловив бажання в майбутньому обрати для себе професію поліцейського.
Діти та педагоги подякували правоохоронцям за цікаву зустріч, надану інформацію про роботу поліцейських та ознайомлення з їх нелегкою і такою важливою для суспільства роботою.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

При використанні матеріалу гіперпосилання на bahmut-police.dn.ua обов`язкове

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua