Поліцейські Бамхутської оперативної зони не допустили порушень громадського порядку під час різдвяних свят

08.01.2018


На території обслуговування не допущено вчинення тяжких та особливо тяжких злочинів, а віряни змогли безпечно відвідати храми та церкви. Під цілодобовим наглядом правоохоронців перебували культові споруди.

Щоб жителі області змогли гідно і безпечно відзначити Святвечір та Різдво, на вулиці міст вийшли максимальні сили поліції. У пішому порядку територію патрулювали наряди поліції, патруль у авторежимі слідкував за навколишньою обстановкою.

З числа задіяних співробітників були створені групи швидкого реагування, вибухотехнічні та кінологічні групи. Під ретельним контролем правоохоронців перебували і кордони міст. Цілодобово на блокпостах несли службу поліцейські, які дбали про те, щоб до населених пунктів не потрапили небезпечні предмети та диверсанти. А на авто- та залізничних вокзалах у цілодобовому режимі знаходилися наряди поліції.

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

При використанні матеріалу гіперпосилання на bahmut-police.dn.ua обов`язкове

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua