Поліцейські Костянтинівки затримали викрадачів акумуляторів

06.01.2018


Затримані правопорушники вже раніше  вчиняли аналогічні злочини та не зробивши належних висновків знов вирішили скоїти крадіжки. Один з затриманих навіть намагався викрасти акумулятор на очах у власника автівки.

   

Як вже відомо, двома місяцями раніше, правоохоронці виявили та затримали 3 місцевих мешканців, які продовж двох місяців здійснювали крадіжки акумуляторів з автомобілів. Зловмисники діяли не залишаючи ані сліду, але проаналізувавши усі крадіжки, поліцейськими були вжиті всі необхідні оперативно-розшукові заходи для виявлення осіб, які причетні до скоєних крадіжок.

Ними виявилися 19, 27 та 31 річні місцеві мешканці та жоден з них раніше не притягувався до кримінальної відповідальності. За даним фактом було відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України.

Та як виявилось, це був не кінець. Крадіжки акумуляторів знову з’явились. Та на подив, крадіями виявилось те саме тріо, на рахунку якого вже було 15 фактів крадіжок.

Але це не все, один із зловмисників скоїв грабіж, намагаючись відкрито заволодіти акумуляторною батареєю з автомобіля. Наразі він затриманий на підставі ст. 208 КПК України. Інші двоє учасників знову будуть притягнуті до кримінальної відповідальності за повторно вчинені злочини.

Викрадене майно вилучене та після закінчення досудового розслідування, буде повернуто законним власникам.

За даним фактом відкрито 2 кримінальних провадження за ч.2 ст.185 та ч.2 ст.186 КК України.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

При використанні матеріалу гіперпосилання на bahmut-police.dn.ua обов`язкове

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua